My Favorite Movies


  paolinhas1's Rating My Rating
1
Elizabethtown 2005,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
3
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
love!
4
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
5
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
6
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
7
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
loved!
8
Just Like Heaven 2005,  PG-13)
9
Addams Family Values 1993,  PG-13)
10
The Addams Family 1991,  PG-13)
11
The Goonies 1985,  PG)
12
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977,  PG)
13
100 Women (Girl Fever) 2002,  R)
14
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
10 Things I Hate About You
one of my favorite movie
15
Beaches 1988,  PG-13)
16
Ferris Bueller's Day Off 1986,  PG)
17
Bram Stoker's Dracula 1992,  R)
18
Girls Just Want to Have Fun 1985,  PG)
Girls Just Want to Have Fun
my favorite movie when i was a child

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments