My Favorite Movies
| panthrguy21's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Sin City 2005, R) |
|
| 2 |
Natural Born Killers 1994, R) |
|
| 3 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999, PG) |
|
| 5 |
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002, PG) |
|
| 6 |
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977, PG) |
|
| 7 |
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983, PG) |
|
| 8 |
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980, PG) |
|
| 9 |
Fear and Loathing in Las Vegas 1998, R) |
|
| 10 |
Killer Klowns from Outer Space 1988, PG-13) |
|
| 11 |
It 1927, Unrated) |
|
| 12 |
Monkees in Head 1968, Unrated) |
|
| 13 |
Beavis and Butt-Head Do America 1996, PG-13) |













