My Favorite Movies


  pantheress29's Rating My Rating
1
Dracula II: Ascension 2003,  R)
2
Bram Stoker's Dracula 1992,  R)
3
The Lord of the Rings 1978,  PG)
4
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Two Towers
LOVED IT
5
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
6
Phantasm III: Lord of the Dead 1994,  R)
7
Gladiator 2000,  R)
Gladiator
LOVED IT
8
Saw III 2006,  R)
9
Saw II 2005,  R)
Saw II
awesome
10
Saw 2004,  R)
11
The Grudge 2004,  PG-13)
The Grudge
i love these movies
12
The Grudge 2 2006,  PG-13)
13
The Scorpion King 2002,  PG-13)
14
The Mummy 1999,  PG-13)
15
The Mummy Returns 2001,  PG-13)
The Mummy Returns
great movie
16
Dracula 2000 2000,  R)
17
Dracula 3 - Legacy 2004,  R)
18
Vampires 1998,  R)
19
Blade 1998,  R)
20
Blade II 2002,  R)
21
Blade: Trinity 2004,  R)
22
From Dusk Till Dawn 1996,  R)
23
Pumpkinhead II: Blood Wings (Pumpkinhead 2: The Demon Returns) 1994,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments