My Favorite Movies
| panteraleo's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 2 |
The Crow 1994, R) |
|
| 3 |
Cloverfield 2008, PG-13) |
|
| 4 |
Daredevil 2003, PG-13) |
|
| 5 |
V for Vendetta 2006, R) |
|
| 6 |
Equilibrium 2002, R) |
|
| 7 |
Sin City 2005, R) |
|
| 8 |
The Dark Knight 2008, PG-13) |
|
| 9 |
Donnie Darko 2001, R) |
|
| 10 |
Wolf Creek 2004, R) |
|
| 11 |
Southland Tales 2006, R) |











