My Favorite Movies


  panasmarius16's Rating My Rating
1
Stargate: Continuum 2008,  Unrated)
2
Stargate 1994,  PG-13)
3
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
4
Sister Act 1992,  PG)
5
Miss Congeniality 2000,  PG-13)
6
Race to Witch Mountain 2009,  PG)
7
Spider-Man 2002,  PG-13)
8
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
9
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
10
The Matrix 1999,  R)
11
X-Men 2000,  PG-13)
12
Fantastic Four 2005,  PG-13)
13
The Fifth Element 1997,  PG-13)
14
Stargate: The Ark of Truth 2008,  Unrated)
15
Battlestar Galactica: Razor 2007,  Unrated)
16
Star Trek 2009,  PG-13)
17
X2: X-Men United 2003,  PG-13)
18
Transformers: Revenge of the Fallen 2009,  PG-13)
19
Night at the Museum 2: Battle of the Smithsonian 2009,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments