My Favorite Movies
| palaittuq's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Sweet Home Alabama 2002, PG-13) |
|
| 2 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 3 |
Crossroads 2002, PG-13) |
|
| 4 |
Selena 1997, PG) |
|
| 5 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Atanarjuat: The Fast Runner 2002, R) |
|
| 7 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 8 |
What a Girl Wants 2003, PG) |
|
| 9 |
Baby Boy 2001, R) |
|
| 10 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 11 |
Raise Your Voice 2004, PG) |
|
| 12 |
Carolina 2004, PG-13) |
|
| 13 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 14 |
I Think I Love My Wife 2007, R) |
|
| 15 |
Drumline 2002, PG-13) |
|
| 16 |
Just My Luck 2006, PG-13) |
|
| 17 |
It Takes Two 1995, PG) |
|
| 18 |
The Game Plan 2007, PG) |
|
| 19 |
Leave It to Beaver 1997, PG) |
|
| 20 |
Free Willy 1993, PG) |
|
| 21 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |





















