My Favorite Movies
| pakin1720's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mission: Impossible III 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Mission Impossible 1996, PG-13) |
|
| 3 |
Mission Impossible 2 2000, PG-13) |
|
| 4 |
Top Gun 1986, PG) |
|
| 5 |
The Firm 1993, R) |
|
| 6 |
Vanilla Sky 2001, R) |
|
| 7 |
Far and Away 1992, PG-13) |
|
| 8 |
Surveillance 24/7 2007, Unrated) |
|
| 9 |
The Last Samurai 2003, R) |
|
| 10 |
The Punisher 2004, R) |
|
| 11 |
The Bourne Ultimatum 2007, PG-13) |
|
| 12 |
Jumper 2008, PG-13) |
|
| 13 |
Minority Report 2002, PG-13)
???????? ???? ???? 2054 ????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????????????????????????????????? (Pre-Crime) ??????????????????? ?????????????????????? ? ?????????????????????????? ??????? ?????????????????? ? ?????????????????? ????-??????? ??????????????????????????????????????????????? ???????????????? |
|
| 14 |
The Taking of Pelham 1 2 3 2009, R)
?????????????? ??????????????????????????? "??????? 123" ????????????????????????????????????????? "??????? ?????????" ??????????????????????????? ???????????????????????????????????? ????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????? ????? ????????????????????????????????? 1 ??. ???????????????????????????????????????? |
|
| 15 |
The Manchurian Candidate 2004, R)
?????????????? ?????? (?????? ????????) ?????????????????????????????????? ???? (??? ????????) ????????????????????????????? ??? ??????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????? ??????????????????????????? ??????????? (?????? ?????) ???????????????????????????????????????? ???????????????? ??????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????? ????? ?????????????????????? ??? ????????????????????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????????? ??????????... |
|
| 16 |
Fireflies in the Garden 2011, R)
?????? ????????? (????? ?????????) ???????????????????????????????????????????????? ????????? ??????????????????????????????????????? ????????????????????????????????? ????? (?????? ?? ??????) ?????????????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????? ????????????????? ???????????????????????????? ??????? (??????? ????) ?????????? ????????????? ?????????????????????? ????? ????? ???????????????????????????????????????????????????? ??????????? ????????????????????????????????????????????? ????????????????????? ????? ??????? ????????????????????????? ????????????????????????????????????????? ?????? ?????? ???? ????? ????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????? |

















pakin1720 posted 2 years ago