My Favorite Movies


  paigeprue's Rating My Rating
1
Underworld 2003,  R)
Underworld
love it so much, I created an rpg about it
2
Underworld: Evolution 2006,  R)
3
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
4
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
Best of the lotr by far
5
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
6
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
7
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
8
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
9
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
10
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
11
The Craft 1996,  R)
12
The Witches of Eastwick 1987,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments