Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  Paige91's Rating My Rating
1
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
I love it!
2
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
I thought it was awsum I liked all da songs!
3
Camp 2003,  PG-13)
Camp
Great fun!
4
28 Days 2000,  PG-13)
28 Days
Really Good
5
Hitch 2005,  PG-13)
Hitch
I liked it
6
The Wedding Date 2005,  PG-13)
The Wedding Date
Great
7
Coyote Ugly 2000,  PG-13)
Coyote Ugly
Awsum Film
8
The Guardian 2006,  PG-13)
The Guardian
I loved it da end was sad but I didnt cry!!
9
She's All That 1999,  PG-13)
She's All That
Great!
10
East Is East 1998,  R)
East Is East
Great fun to watch it will make u laugh!
11
In Her Shoes 2005,  PG-13)
In Her Shoes
Good
12
The Skeleton Key 2005,  PG-13)
The Skeleton Key
Great film really good
13
Flightplan 2005,  PG-13)
Flightplan
Good
14
Derailed 2005,  R)
Derailed
Very good der is a great twist to da end
15
Ice Princess 2005,  G)
Ice Princess
Good fun! great Ice skating
16
Confessions of a Teenage Drama Queen 2004,  PG)
Confessions of a Teenage Drama Queen
great
17
Double Platinum 1999,  PG)
Double Platinum
Good film
18
50 First Dates 2004,  PG-13)
50 First Dates
great i thought it was relly good
19
Something to Talk About 1995,  R)
Something to Talk About
Good coz i liek julia roberts
20
My Best Friend's Wedding 1997,  PG-13)
My Best Friend's Wedding
Great Very funny

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments