My Favorite Movies
| paige699's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Guardian 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Dazed and Confused 1993, R) |
|
| 3 |
Four Brothers 2005, R) |
|
| 4 |
Jackass - The Movie 2002, R) |
|
| 5 |
Jackass: Number Two 2006, R) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 8 |
American Pie 1999, R) |
|
| 9 |
American Pie 2 2001, R) |
|
| 10 |
American Wedding 2003, R) |
|
| 11 |
American Pie Presents - Band Camp 2005, R) |
|
| 12 |
American Pie 5: The Naked Mile 2006, R) |
|
| 13 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 14 |
Open Season 2006, PG) |
|
| 15 |
Over the Hedge 2006, PG) |
|
| 16 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 17 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 18 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 19 |
The Lord of the Rings 1978, PG) |
|
| 20 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 21 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 22 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 23 |
The Covenant 2006, PG-13) |























