My Favorite Movies
| paganluis667's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Old School 2003, R) |
|
| 3 |
The Usual Suspects 1995, R) |
|
| 4 |
Star Trek II - The Wrath of Khan 1982, PG) |
|
| 5 |
Star Trek IV - The Voyage Home 1986, PG) |
|
| 6 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 7 |
The Transformers - The Movie 1986, PG) |
|
| 8 |
Interview with the Vampire 1994, R) |
|
| 9 |
Ghostbusters 1984, PG) |
|
| 10 |
The Last Samurai 2003, R) |
|
| 11 |
Once Upon a Time in China 1991, R) |
|
| 12 |
Underworld 2003, R) |
|
| 13 |
GoodFellas 1990, R) |
|
| 14 |
Casino 1995, R) |
|
| 15 |
Heat 1995, R) |
|
| 16 |
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 2006, PG-13) |
|
| 17 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 18 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 19 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 20 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 21 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 22 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |





















