My Favorite Movies
| paaske205's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Daylight Robbery 2007, Unrated) |
|
| 2 |
Diary of the Dead 2007, R) |
|
| 3 |
To verdener (Worlds Apart) 2008, G) |
|
| 4 |
Tempelriddernes skat (The Lost Treasure of the Knights Templar) 2006, Unrated) |
|
| 5 |
Flammen & Citronen (Flame & Citron) (The Flame and the Lemon) 2008, Unrated) |
|
| 6 |
Jumper 2008, PG-13) |
|
| 7 |
Cars 2006, G) |
|
| 8 |
The Celebration (Festen) 1998, R) |
|
| 9 |
National Treasure: Book of Secrets 2007, PG) |
|
| 10 |
Fire & Ice: The Dragon Chronicles 2008, PG-13) |
|
| 11 |
Babylon A.D. 2008, PG-13) |
|
| 12 |
Righteous Kill 2008, R) |
|
| 13 |
Seven Pounds 2008, PG-13) |
|
| 14 |
The Hive 2008, Unrated) |
|
| 15 |
The Day the Earth Stood Still 2008, PG-13) |
|
| 16 |
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian 2008, PG) |
|
| 17 |
Changeling 2008, R) |
|
| 18 |
Bangkok Dangerous 2008, R) |
|
| 19 |
The Happening 2008, R) |
|
| 20 |
Redbelt 2008, R) |
|
| 21 |
Tortured 2008, R) |
|
| 22 |
Hunger 2008, R) |
|
| 23 |
Warbirds 2008, Unrated) |
|
| 24 |
The Babysitters 2007, R) |
|
| 25 |
Henry Poole Is Here 2008, PG) |
|
| 26 |
The Shining 1980, R) |


























