Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  owythumper's Rating My Rating
1
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
2
Big Momma's House 2000,  PG-13)
3
Bride of Chucky 1998,  R)
4
Good Boy! 2003,  PG)
5
Duma 2005,  PG)
6
Ella Enchanted 2004,  PG)
7
Halloween 4: The Return of Michael Myers 1988,  R)
8
Halloween 5: The Revenge of Michael Myers 1989,  R)
9
Shrek the Third 2007,  PG)
10
White Chicks 2004,  PG-13)
11
White Fang 2: Myth of the White Wolf 1994,  PG)
12
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
13
Walk the Line 2005,  PG-13)
14
Brother Bear 2 2006,  G)
15
Brother Bear 2003,  G)
16
How to Eat Fried Worms 2006,  PG)
17
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
It is a good movie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments