Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  OwlEyes's Rating My Rating
1
Thumbelina 1994,  G)
2
Chicago 2002,  PG-13)
Chicago
I own this one too, and have NEVER seen it!
xD
3
The Invisible 2007,  PG-13)
4
V for Vendetta 2006,  R)
5
Powder 1995,  PG-13)
6
Fly Away Home 1996,  PG)
7
Gladiator 2000,  R)
8
The Jungle Book 1967,  G)
9
Spirited Away 2001,  PG)
10
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
11
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
12
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments