My Favorite Movies
| oulislam's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Oh, My God 2008, Unrated) |
|
| 2 |
Guru 2007, Unrated) |
|
| 3 |
Hum 1991, Unrated) |
|
| 4 |
Twister 1996, PG-13) |
|
| 5 |
Twister 1989, PG) |
|
| 6 |
Twisters 2005, Unrated) |
|
| 7 |
Welcome 2007, PG) |
|
| 8 |
Hero No. 1 1997, Unrated) |
|
| 9 |
Dil Chahta Hai 2001, Unrated) |
|
| 10 |
Phir Bhi Dil Hai Hindustani 1999, Unrated) |
|
| 11 |
Dil Hai Ki Manta Nahin (The Heart Refuses to Listen) 1998, Unrated) |
|
| 12 |
Koi Mere Dil Mein Hai 2005, Unrated) |
|
| 13 |
Hamara Dil Aapke Paas Hai 2000, Unrated) |
|
| 14 |
Kalyug 2005, Unrated) |














oulislam posted 3 years ago
thank you & welcome you adding for vote