My Favorite Movies
| ouf69's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Lady Dragon 1992, R) |
|
| 2 |
Top Fighter: Lethal Lady 2004, Unrated) |
|
| 3 |
The Inspector Wears Skirts (Ba wong fa) (Top Squad) (Tyrant Flower) 1988, Unrated) |
|
| 4 |
Shi jie da shai (Righting Wrongs II: Blonde Fury) (Female Reporter) 1989, Unrated) |
|
| 5 |
China O'Brien 1988, R) |
|
| 6 |
Tiger Claws 1991, R) |
|
| 7 |
Martial Law II: Undercover (Karate Cop) 1991, R) |
|
| 8 |
Rage and Honor 1992, R) |
|
| 9 |
Rage and Honor II 1993, R) |
|
| 10 |
China O'Brien II 1989, R) |








