My Favorite Movies
| oth4823's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
8 Seconds 1994, PG-13) |
|
| 2 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 3 |
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000, PG-13) |
|
| 4 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 5 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Armageddon 1998, PG-13) |
|
| 7 |
The Sixth Sense 1999, PG-13) |
|
| 8 |
Center Stage 2000, PG-13) |
|
| 9 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 10 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 11 |
The Passion of the Christ 2004, R) |
|
| 12 |
World Trade Center 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Remember the Titans 2000, PG) |
|
| 14 |
The Guardian 2006, PG-13) |
|
| 15 |
Cars 2006, G) |
|
| 16 |
Selena 1997, PG) |
|
| 17 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 18 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 19 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 20 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 21 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 22 |
The Messengers 2007, PG-13) |






















