My Favorite Movies


  Oscar0101's Rating My Rating
1
Everything You Always Wanted to Know About Sex, But Were Afraid to Ask 1972,  R)
2
Everything But the Girl 2001,  Unrated)
3
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
4
Dreamgirls 2006,  PG-13)
5
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
6
Next 2007,  PG-13)
7
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
8
The Incredibles 2004,  PG)
9
Finding Nemo 2003,  G)
10
White Chicks 2004,  PG-13)
11
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
12
The Matrix 1999,  R)
13
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
14
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
15
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
16
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
17
Transformers 2007,  PG-13)
18
The Godfather 1972,  R)
19
50 First Dates 2004,  PG-13)
20
Batman Begins 2005,  PG-13)
21
Top Gun 1986,  PG)
22
TMNT 2007,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments