My Favorite Movies
| originalfefe's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Men in Black II 2002, PG-13) |
|
| 2 |
Men in Black 1997, PG-13) |
|
| 3 |
Little Black Book 2004, PG-13) |
|
| 4 |
My Super Ex-Girlfriend 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 6 |
Catch That Kid 2004, PG) |
|
| 7 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Zoey 101: Spring Break-Up 2006, Unrated) |
|
| 10 |
Vanity Fair 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 12 |
The Twilight Saga: New Moon 2009, PG-13) |












