Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  oOshivOo's Rating My Rating
1
Final Destination 3 2006,  R)
Final Destination 3
1 of da best filmz eva
2
Final Destination 2000,  R)
3
Final Destination 2 2003,  R)
4
Saw III 2006,  R)
5
Saw II 2005,  R)
6
Saw 2004,  R)
7
Howl's Moving Castle 2005,  PG)
8
Spirited Away 2001,  PG)
9
Simone (S1m0ne) 2003,  PG-13)
10
Jurassic Park III 2001,  PG-13)
11
The Lost World - Jurassic Park 1997,  PG-13)
12
Jurassic Park 1993,  PG-13)
13
Freddy vs. Jason 2003,  R)
14
Flushed Away 2006,  PG)
15
Aladdin 1992,  G)
16
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
17
Tim Burton's Corpse Bride 2005,  PG)
18
Home Alone 1990,  PG)
19
Home Alone 2: Lost in New York 1992,  PG)
20
Home Alone 3 1997,  PG)
21
Home Alone 4 2002,  Unrated)
22
A Nightmare on Elm Street 1984,  R)
23
A Nightmare on Elm Street 2 - Freddy's Revenge 1985,  R)
24
A Nightmare on Elm Street 3 - Dream Warriors 1987,  R)
25
A Nightmare on Elm Street 4 - The Dream Master 1988,  R)
26
A Nightmare on Elm Street 5 - The Dream Child 1989,  R)
27
Moulin Rouge 1952,  Unrated)
28
Constantine 2005,  R)
29
Adam Sandler's Eight Crazy Nights 2002,  PG-13)
30
The Santa Clause 3: The Escape Clause 2006,  G)
31
The Santa Clause 2 - The Mrs. Clause 2002,  G)
32
The Santa Clause 1994,  PG)
33
The Neverending Story 1984,  PG)
The Neverending Story
awesome film!!!!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments