My Favorite Movies
| onyinyiikiss's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 3 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 5 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 6 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 7 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 8 |
E.T. The Extra-Terrestrial 1982, PG) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |










