Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  only1virjin's Rating My Rating
1
American History X 1998,  R)
American History X
best movie with the most hottest dude ever man
2
American Pie 1999,  R)
American Pie
funny
3
Blood In, Blood Out (Bound by Honor) 1993,  R)
4
Jack 1996,  PG-13)
5
James and the Giant Peach 1996,  PG)
6
Big Daddy 1999,  PG-13)
7
Daddy Day Care 2003,  PG)
8
My Big Fat Greek Wedding 2002,  PG)
9
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
10
Piglet's Big Movie 2003,  G)
11
How High 2001,  R)
12
BASEketball 1998,  R)
13
A Little Princess 1995,  G)
14
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
15
The Princess Diaries 2001,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments