My Favorite Movies
| Oniel934's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Click: The Calendar Girl Killer 1990, Unrated) |
|
| 2 |
B Movie 1998, Unrated) |
|
| 3 |
Pokemon 3: The Movie 2001, G) |
|
| 4 |
My Big Fat Independent Movie 2005, R) |
|
| 5 |
National Lampoon's TV: The Movie 2006, R) |
|
| 6 |
Date Movie 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Search and Destroy (Striking Back) 1979, PG) |
|
| 9 |
Naruto movie 3: Gekijyouban Naruto daikoufun! Mikazuki shima no animal panic dattebayo! 2002, Unrated) |
|
| 10 |
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005, Unrated) |
|
| 11 |
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) 2004, Unrated) |









