My Favorite Movies
| onewvbrat's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 2 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 3 |
The Wraith 1987, PG-13) |
|
| 4 |
Lords of Dogtown 2005, PG-13) |
|
| 5 |
The Neverending Story 1984, PG) |
|
| 6 |
Labyrinth 1986, PG) |
|
| 7 |
The Skeleton Key 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Disturbia 2007, PG-13) |
|
| 9 |
Grindhouse 2007, R) |
|
| 10 |
Saw 2004, R) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 12 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |












