My Favorite Movies
| OneTreeHill94's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 2 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 3 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 4 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 5 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 6 |
Disturbia 2007, PG-13) |
|
| 7 |
Stick It 2006, PG) |
|
| 8 |
Cadet Kelly 2002, Unrated) |
|
| 9 |
Uptown Girls 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Material Girls 2006, PG) |
|
| 11 |
Cheaper by the Dozen 2 2005, PG) |
|
| 12 |
The Perfect Man 2005, PG) |
|
| 13 |
Raise Your Voice 2004, PG) |
|
| 14 |
House of Wax 2005, R) |
|
| 15 |
Blades of Glory 2007, PG-13) |
|
| 16 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 17 |
The Descent 2005, R) |
|
| 18 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 19 |
Into the Blue 2005, PG-13) |
|
| 20 |
Accepted 2006, PG-13) |
|
| 21 |
Bring It On Again 2004, PG-13) |
|
| 22 |
Simon Birch 1998, PG) |
|
| 23 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 24 |
National Treasure: Book of Secrets 2007, PG) |
|
| 25 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 26 |
Dr. Seuss' Horton Hears a Who! 2008, G) |
|
| 27 |
The Circuit 2008, Unrated) |



























