My Favorite Movies
| onetimesilence's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 2 |
Back to the Future 1985, PG) |
|
| 3 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 4 |
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977, PG) |
|
| 5 |
Batman Begins 2005, PG-13) |
|
| 6 |
Indiana Jones and the Last Crusade 1989, PG-13) |
|
| 7 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 8 |
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian 2008, PG) |
|
| 9 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 10 |
The Green Mile 1999, R) |
|
| 11 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |











