My Favorite Movies
| OnePablo's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Taxi Driver 1976, R) |
|
| 2 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 3 |
Y Tu Mamá También 2001, R) |
|
| 4 |
The Graduate 1967, PG) |
|
| 5 |
Sleepy Hollow 1999, R) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 7 |
The Motorcycle Diaries (Diarios de Motocicleta) 2003, R) |
|
| 8 |
A Bronx Tale 1993, R) |
|
| 9 |
Rain Man 1988, R) |
|
| 10 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 11 |
The Exorcist 1973, R) |
|
| 12 |
Secret Window 2004, PG-13) |
|
| 13 |
Blow 2001, R) |













