My Favorite Movies
| omidokey's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Shooter 2007, R) |
|
| 2 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 3 |
The Ring Two 2005, PG-13) |
|
| 4 |
The Hills Have Eyes 2 2007, R) |
|
| 5 |
Blood Diamond 2006, R) |
|
| 6 |
Troy 2004, R) |
|
| 7 |
Unfaithful 2002, R) |
|
| 8 |
8mm 2 2005, R) |
|
| 9 |
The Hills Have Eyes 2006, R) |
|
| 10 |
Terminator 3 - Rise of the Machines 2003, R) |
|
| 11 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Bitter Moon 1992, R) |
|
| 13 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 14 |
Midnight Run 1988, R) |
|
| 15 |
Terminator 2: Judgment Day 1991, R) |
|
| 16 |
Undisputed 2002, R) |
|
| 17 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 18 |
Hollow Man 2000, R) |
|
| 19 |
Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid 2004, PG-13) |
|
| 20 |
Stargate 1994, PG-13) |
|
| 21 |
Enemy at the Gates 2001, R) |
|
| 22 |
Psycho 1960, R) |
|
| 23 |
Ekhrajiha 2007, Unrated) |
|
| 24 |
Muhammad Ali: Through the Eyes of the World 2001, Unrated) |
























