My Favorite Movies


  ombra16's Rating My Rating
1
Dangerous Beauty 1998,  R)
2
Blow 2001,  R)
3
Havoc 2005,  R)
4
Queen of the Damned 2002,  R)
5
Requiem for a Dream 2000,  R)
6
American History X 1998,  R)
7
Four Brothers 2005,  R)
8
Alpha Dog 2006,  R)
9
Grease 1978,  PG)
10
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
11
Dirty Dancing - Havana Nights 2004,  PG-13)
12
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
13
Crouching Tiger, Hidden Dragon (Wo hu cang long) 2003,  PG-13)
14
Lilo & Stitch 2003,  G)
15
City of Angels 1998,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments