Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  olungapaul's Rating My Rating
1
A Thin Line Between Love and Hate 1996,  R)
A Thin Line Between Love and Hate
real tight just hope its not real happening though dude anyone lwho like cheating deeserves the sama lol
2
Big Momma's House 2000,  PG-13)
Big Momma's House
reall tight and funny lol especially having to share a bed with someone u love yet she donno lol
3
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
nice real good kinda like big mommas house funny and all are rewarded by winning chicks lol
4
Final Destination 2000,  R)
Final Destination
thas wat i call a movie now it keeps you guessing on the edge of your seat damn real tight
5
I Know What You Did Last Summer 1997,  R)
I Know What You Did Last Summer
yeah real creepy jz like i love it
6
Coming to America 1988,  R)
Coming to America
good morning america fuck you too thas the best part of ignorance
7
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
i nearly cried if i didnt lol don remember but real nyce and clean
8
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
Save the Last Dance
wow wat love can make people do real off the hook
9
American Pie 1999,  R)
American Pie
hahahahahaha
10
Above the Rim 1994,  R)
Above the Rim
YEAH VIOLENCE REAL VIOLENCE LOVE BASKETBALL N'WAY
11
Waiting to Exhale 1995,  R)
12
Rush Hour 1998,  PG-13)
13
Rush Hour 2 2001,  PG-13)
14
Juice 1992,  R)
Juice
IF U HAVENT SEEN THIS U HAVENT GOTEN TO MA LEVEL DUDE!
15
Poetic Justice 1993,  R)
Poetic Justice
TUPAC MA HERO REAL SWEET.

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments