My Favorite Movies
| olivia6608's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Devil's Rejects 2005, R) |
|
| 2 |
House of 1000 Corpses 2002, R) |
|
| 3 |
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006, R) |
|
| 4 |
The Texas Chainsaw Massacre 2 1986, R) |
|
| 5 |
The Texas Chainsaw Massacre 2003, R) |
|
| 6 |
The Texas Chainsaw Massacre - The Next Generation (The Return of the Texas Chainsaw Massacre) 1994, R) |
|
| 7 |
Freddy vs. Jason 2003, R) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 11 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Dawn of the Dead 2004, R) |












