My Favorite Movies
| olivertzw's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Die Another Day 2002, PG-13) |
|
| 2 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Space Jam 1996, PG) |
|
| 4 |
Like Mike 2002, PG) |
|
| 5 |
Like Mike 2 2006, PG) |
|
| 6 |
King Arthur 2004, PG-13) |
|
| 7 |
The Lion King 1994, G) |
|
| 8 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 9 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Rebound 2005, PG) |
|
| 11 |
Ju-on: The Grudge 2003, R) |
|
| 12 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 13 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 14 |
Chakushin Ari (One Missed Call) 2004, R) |
|
| 15 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 16 |
Death Note (Desu nôto) (TV SHOW) , Unrated) |
|
| 17 |
Tomorrow Never Dies 1997, PG-13) |
|
| 18 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 19 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 20 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 21 |
Fantastic Four 2005, PG-13) |
|
| 22 |
Night at the Museum 2006, PG) |
|
| 23 |
Rush Hour 1998, PG-13) |
|
| 24 |
Rush Hour 2 2001, PG-13) |
|
| 25 |
Shark Tale 2004, PG) |

























