My Favorite Movies
| OLIVERDIAZ4's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 2 |
King Kong 2005, PG-13) |
|
| 3 |
The Marine 2006, PG-13) |
|
| 4 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 5 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 6 |
Home Alone 1990, PG) |
|
| 7 |
Home Alone 4 2002, Unrated) |
|
| 8 |
Home Alone 2: Lost in New York 1992, PG) |
|
| 9 |
Home Alone 3 1997, PG) |
|
| 10 |
Smokin' Aces 2007, R) |
|
| 11 |
Goal! The Dream Begins (Goal!: The Impossible Dream) 2005, PG) |
|
| 12 |
Shaolin Soccer 2001, PG-13) |
|
| 13 |
Crank 2006, R) |
|
| 14 |
Rush Hour 1998, PG-13) |
|
| 15 |
Rush Hour 2 2001, PG-13) |
|
| 16 |
Are We There Yet? 2003, PG) |
|
| 17 |
ATL 2006, PG-13) |

















