My Favorite Movies
| oksweetthang's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Premonition 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Perfect Stranger 2007, R) |
|
| 3 |
Are We Done Yet? 2007, PG) |
|
| 4 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 6 |
The Grudge 2 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Black Water 2007, R) |
|
| 8 |
College Road Trip 2008, G) |
|
| 9 |
Meet The Browns 2008, PG-13) |
|
| 10 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 11 |
Sydney White 2007, PG-13) |
|
| 12 |
Big Momma's House 2 2006, PG-13) |
|
| 13 |
The Ring Two 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 15 |
You Got Served 2004, PG-13) |
|
| 16 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 17 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 18 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 19 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 20 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 21 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 22 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 23 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 24 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 25 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 26 |
Meet the Parents 2000, PG-13) |
|
| 27 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 28 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 29 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 30 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 31 |
Shrek the Third 2007, PG) |































