My Favorite Movies


  oklaschik405's Rating My Rating
1
Gridiron Gang 2006,  PG-13)
Gridiron Gang
I love this movie I can watch it over and over again. I watched it already 4x.
2
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
iT IS fUNNY
3
The Scorpion King 2002,  PG-13)
The Scorpion King
I love THE ROCK!
4
Final Destination 3 2006,  R)
Final Destination 3
It's creepy and gets you wondering
5
Walking Tall 2004,  PG-13)
Walking Tall
THIS IS A BAD ASS MOVIE..THE ROCK IS HOT
6
Hitch 2005,  PG-13)
Hitch
I love this movie!
7
8 Mile 2002,  R)
8
Blood In, Blood Out (Bound by Honor) 1993,  R)
9
The Marine 2006,  PG-13)
The Marine
DAM JOHN CENA......HE IS SO HOT!!
10
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
11
The Ring 2002,  PG-13)
12
Happy Feet 2006,  PG)
Happy Feet
iT IS oKAY
13
Bad Boys 1995,  R)
14
The Incredibles 2004,  PG)
15
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
16
Scary Movie 2000,  R)
17
War of the Worlds 2005,  PG-13)
18
Click 2006,  PG-13)
Click
I love this movie..It is very funny but some of it makes you wanna cry
19
Remember the Titans 2000,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments