My Favorite Movies
| OJBB77's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 2 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 3 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Black Hawk Down 2001, R) |
|
| 5 |
Troy 2004, R) |
|
| 6 |
Kingdom of Heaven 2005, R) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 11 |
Sleepy Hollow 1999, R) |
|
| 12 |
Finding Neverland 2004, PG) |
|
| 13 |
Secret Window 2004, PG-13) |
|
| 14 |
Broken Bridges 2006, PG-13) |
|
| 15 |
Stardust 2007, PG-13) |















