My Favorite Movies
| oibanez's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Angel Heart 1987, R) |
|
| 2 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 3 |
Desperado 1995, R) |
|
| 4 |
Léon (The Professional) 1994, R) |
|
| 5 |
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980, PG) |
|
| 6 |
Heat 1995, R) |
|
| 7 |
Aliens 1986, R) |
|
| 8 |
The Terminator 1984, R) |
|
| 9 |
The Killer (Dip huet seung hung) 1989, R) |
|
| 10 |
Die Hard 1988, R) |










