My Favorite Movies


  ogel25's Rating My Rating
1
Mallrats 1995,  R)
2
Labyrinth 1986,  PG)
3
The Lost Boys 1987,  R)
4
Saw 2004,  R)
5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
6
The Neverending Story 1984,  PG)
7
Saw II 2005,  R)
8
Saw III 2006,  R)
9
Girl 1998,  R)
Girl
LOVED IT
10
Clerks 2001,  Unrated)
11
Clerks II 2006,  R)
12
Clerks 1994,  R)
13
Austin Powers: International Man of Mystery 1997,  PG-13)
14
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
15
American History X 1998,  R)
16
Primal Fear 1996,  R)
17
Willow 1988,  PG)
18
Back to the Future 1985,  PG)
19
The Goonies 1985,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments