Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  obxnatnat's Rating My Rating
1
Pretty Woman 1990,  R)
2
Purple Rain 1984,  R)
3
Diary of a Mad Black Woman 2005,  PG-13)
4
Bridget Jones's Diary 2001,  R)
5
Cars 2006,  G)
Cars
Most see move
6
King Kong 2005,  PG-13)
King Kong
To long and it just took to long to get to the point. It was good the first one was better. Very long
7
Money Train 1995,  R)
8
Mo' Money 1992,  R)
9
The Money Pit 1986,  PG)
10
Money Talks 1997,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments