My Favorite Movies
| obetuariuz's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 4 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
|
| 6 |
Underworld: The Rise of the Lycans 2009, R) |
|
| 7 |
The Lost Boys 1987, R) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009, PG-13) |
|
| 9 |
Iron Man 2 2010, PG-13) |
|
| 10 |
X-Men - The Phoenix Saga 1992, Unrated) |
|
| 11 |
X-Men Origins: Magneto 2011, Unrated) |
|
| 12 |
The Lost World - Jurassic Park 1997, PG-13) |
|
| 13 |
Freddy's Dead - The Final Nightmare 1991, R) |
|
| 14 |
Aliens vs. Predator: Requiem (AVP 2) 2007, R) |














