Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  obetdoel20033's Rating My Rating
1
Iron Eagle 1985,  PG-13)
2
Iron Eagle III - Aces 1992,  R)
3
Iron Eagle II 1988,  PG)
4
Iron Eagle IV (Iron Eagle on the Attack) 1996,  PG-13)
5
The Eagle and the Hawk (Spread Eagle) 1950,  Unrated)
6
Midnight Eagle (Middonaito Îguru) 2007,  Unrated)
7
Eagle vs. Shark 2007,  R)
8
The Eagle 1925,  Unrated)
9
Night At The Golden Eagle 2002,  R)
10
The Eagle Has Landed 1976,  PG)
11
The Hunt for Eagle One 2006,  R)
12
The Eagle ,  Unrated)
13
Avenging Eagle 1981,  R)
14
Eagle Eye 2008,  PG-13)
15
Sharpe's Eagle 1993,  Unrated)
16
Talons of the Eagle 1992,  R)
17
Black Eagle 1988,  R)
18
The Eagle and the Hawk 1933,  Unrated)
19
Iron Island (Jazire Ahani) 2005,  Unrated)
20
Last Night at the Alamo 1983,  Unrated)
21
The Whole Shootin' Match 1978,  Unrated)
22
The Man in the Iron Mask 1977,  R)
23
The Iron Petticoat 1956,  Unrated)
24
The Iron Horse 1924,  Unrated)
25
Iron Ladies of Liberia 2007,  Unrated)
26
The Iron Wall 2006,  Unrated)
27
The Iron Giant 1999,  PG)
28
The Iron Ladies (Satree lek) 2001,  Unrated)
29
Man in the Iron Mask 1939,  Unrated)
30
The Man in the Iron Mask 1998,  PG-13)
31
Cross of Iron 1976,  R)
32
3-Iron (Bin-jip) (Empty Houses) 2004,  R)
33
Circle of Iron 1978,  R)
34
Attack on the Iron Coast 1968,  G)
35
King of Iron Town 2005,  Unrated)
36
Iron Monkey 1993,  PG-13)
37
The Iron Mask 1929,  Unrated)
38
Iron Man 2008,  PG-13)
39
Hellboy Animated: Iron Shoes 2007,  Unrated)
40
Hellboy Animated: Blood and Iron 2007,  Unrated)
41
Mustang Ironheart: Preludes of Iron 2007,  Unrated)
42
The Invincible Iron Man 2007,  PG-13)
43
Kaksipäisen kotkan varjossa (Shadow of the Eagle) 2005,  Unrated)
44
Iron Jawed Angels 2004,  Unrated)
45
The Man in the Iron Mask 1998,  PG-13)
46
Under the Gun (Iron Fist) 1988,  R)
47
Iron Maze 1991,  R)
48
The Iron Triangle 1989,  R)
49
Iron Warrior 1987,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments