My Favorite Movies


  Nyshell1981's Rating My Rating
1
The Godfather 1972,  R)
2
The Godfather, Part II 1974,  R)
3
The Godfather, Part III 1990,  R)
4
Scarface 1983,  R)
5
Carlito's Way 1993,  R)
6
Carlito's Way: Rise to Power 2005,  R)
7
Deep Impact 1998,  PG-13)
8
Solar Strike (Solar Attack) 2005,  PG)
Solar Strike (Solar Attack)
Very strange how this ended.
9
Half Baked 1998,  R)
10
How High 2001,  R)
11
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
The Day After Tomorrow
I lovee sci-fi movies....love em.
12
GoodFellas 1990,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments