My Favorite Movies


  Nyouko's Rating My Rating
1
Men in Black 1997,  PG-13)
2
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
3
I, Robot 2004,  PG-13)
4
Men in Black II 2002,  PG-13)
5
Independence Day 1996,  PG-13)
6
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
7
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
8
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
9
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
10
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
11
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
12
Hitch 2005,  PG-13)
Hitch
As good as ever other movie he as made. Will Smith is as hot as ever
13
Sister Act 1992,  PG)
14
Sister Act 2: Back in the Habit 1993,  PG)
15
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
X-Men: The Last Stand
I hate the ending but everything esle to good. If it was a different ending I would give it 5 stars

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments