My Favorite Movies
| nvdancer31's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 2 |
Anastasia 1997, G) |
|
| 3 |
Bambi 1942, G) |
|
| 4 |
Beauty and the Beast 1991, G) |
|
| 5 |
Beauty and the Beast - The Enchanted Christmas 1998, G) |
|
| 6 |
My Best Friend's Wedding 1997, PG-13) |
|
| 7 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 8 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Brother Bear 2003, G) |
|
| 10 |
Brother Bear 2 2006, G) |
|
| 11 |
Cars 2006, G) |
|
| 12 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 13 |
Rodgers & Hammerstein's Cinderella 1997, G) |
|
| 14 |
Maid in Manhattan 2002, PG-13) |
|
| 15 |
Miss Congeniality 2000, PG-13) |
|
| 16 |
The Perfect Man 2005, PG) |
|
| 17 |
The Santa Clause 1994, PG) |
|
| 18 |
The Santa Clause 2 - The Mrs. Clause 2002, G) |
|
| 19 |
The Santa Clause 3: The Escape Clause 2006, G) |
|
| 20 |
Secondhand Lions 2003, PG) |
|
| 21 |
Sleepover 2004, PG) |
|
| 22 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 23 |
The Wedding Date 2005, PG-13) |
|
| 24 |
The Wedding Planner 2001, PG-13) |
|
| 25 |
The Wedding Singer 1998, PG-13) |
|
| 26 |
We're Back! A Dinosaur's Story 1993, G) |


























