My Favorite Movies
| nthnknxvl's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Eurotrip 2004, R) |
|
| 2 |
Van Helsing 2004, PG-13) |
|
| 3 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 5 |
Havoc 2005, R) |
|
| 6 |
Pearl Harbor 2001, PG-13) |
|
| 7 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 8 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 9 |
American Pie 2 2001, R) |
|
| 10 |
Not Another Teen Movie 2001, R) |
|
| 11 |
The Girl Next Door 2004, R) |
|
| 12 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Troy 2004, R) |
|
| 14 |
King Arthur 2004, PG-13) |














