My Favorite Movies
| nstrocs's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 2 |
White Noise 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 5 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 6 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Disturbia 2007, PG-13) |
|
| 8 |
Saw III 2006, R) |
|
| 9 |
Saw II 2005, R) |
|
| 10 |
Saw 2004, R) |
|
| 11 |
Saw (short film) 2003, Unrated) |
|
| 12 |
Saw IV 2007, R) |
|
| 13 |
A Nightmare on Elm Street 1984, R) |
|
| 14 |
A Nightmare on Elm Street 4 - The Dream Master 1988, R) |
|
| 15 |
A Nightmare on Elm Street 3 - Dream Warriors 1987, R) |
|
| 16 |
Freddy's Dead - The Final Nightmare 1991, R) |
|
| 17 |
A Nightmare on Elm Street 5 - The Dream Child 1989, R) |
|
| 18 |
A Nightmare on Elm Street 2 - Freddy's Revenge 1985, R) |
|
| 19 |
Jeepers Creepers 2001, R) |
|
| 20 |
Jeepers Creepers 2 2003, R) |
|
| 21 |
Freddy vs. Jason 2003, R) |




















