My Favorite Movies


  nssarredondo's Rating My Rating
1
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
Stomp the Yard
I LUV THIS MOVIE!
2
Save the Last Dance 2 2006,  PG-13)
3
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
Save the Last Dance
awesome!!
4
Bring It On 2000,  PG-13)
5
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
6
Monster House 2006,  PG)
Monster House
GOOD MOVIE!
7
The Lake House 2006,  PG)
8
Saw III 2006,  R)
Saw III
very very very...........SCARRRRYYY!!!!
9
Saw II 2005,  R)
Saw II
scarry!!!
10
Saw IV 2007,  R)
Saw IV
scarry!!!!!!
11
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
Big Momma's House 2
funnnyyy!LOL
12
Big Girls Don't Cry... They Get Even 1992,  PG)
13
Epic Movie 2007,  PG-13)
14
American Pie 1999,  R)
American Pie
its wierd!!but funny!
15
American Pie Presents - Band Camp 2005,  R)
16
American Pie 2 2001,  R)
17
American Pie 5: The Naked Mile 2006,  R)
American Pie 5: The Naked Mile
hahaha....LOL//it was cooool
18
Freedom Writers 2007,  PG-13)
Freedom Writers
nice!
19
Blades of Glory 2007,  PG-13)
Blades of Glory
stupid!!!gay but funny...
20
Hairspray 2007,  PG)
Hairspray
really funny!!!!!!
21
Nancy Drew 2007,  PG)
22
Sleepover 2004,  PG)
Sleepover
omg really cool and funny!
23
Sleepover Nightmare 2004,  R)
Sleepover Nightmare
scarry!!!
24
Disturbia 2007,  PG-13)
Disturbia
i love this messege!!
25
Bring It On Again 2004,  PG-13)
Bring It On Again
OKK!!!!I GUESS...........
26
Christine 1983,  R)
Christine
scarry!!!!!!!!!!!!
27
Rocky Balboa 2006,  PG)
28
Rocky IV 1985,  PG)
29
The Devil Wears Prada 2006,  PG-13)
The Devil Wears Prada
GREAT MOVIE!!
30
Step Up 2006,  PG-13)
31
You, Me and Dupree 2006,  PG-13)
You, Me and Dupree
LOL!!!!!!!!
32
Scary Movie 2000,  R)
Scary Movie
HAHAHA.........LOL!!!!!!!!
33
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
Scary Movie 4
mmmmm....uhh!!
34
Scary Movie 2 2001,  R)
35
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
Scary Movie 3
LOVE IT!
36
Scary Stories for Kids 2005,  Unrated)
Scary Stories for Kids
funny and scarry
37
Garfield - The Movie 2004,  PG)
Garfield - The Movie
COOL!!!!!!!!!!!!!
38
The Spongebob Squarepants Movie 2004,  PG)
39
Get Rich or Die Tryin' 2005,  R)
Get Rich or Die Tryin'
GREAT!!!!!!!!!!
40
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
!!!!!!!..........
41
What a Girl Wants 2003,  PG)
What a Girl Wants
omg...ok!!
42
The Hot Chick 2002,  PG-13)
The Hot Chick
FUNNY!!!!!
43
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
HILARIOUS!
44
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
it6s great for guys and gurls!!we gurlz ROCK!!!
45
Employee of the Month 2006,  PG-13)
Employee of the Month
this movie is the best!!
46
Blue Crush 2002,  PG-13)
Blue Crush
I LOVE THIS MOVIE!!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments