My Favorite Movies
| npbishopca's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Chocolat 2000, PG-13) |
|
| 2 |
Donnie Brasco 1997, R) |
|
| 3 |
Finding Neverland 2004, PG) |
|
| 4 |
Benny & Joon 1993, PG) |
|
| 5 |
Rent 2005, PG-13) |
|
| 6 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 7 |
The Night Listener 2006, R) |
|
| 8 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 9 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 10 |
I Am Sam 2001, PG-13) |
|
| 11 |
The Other Sister 1999, PG-13) |











