My Favorite Movies
| nozimatz's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Miss Congeniality 2000, PG-13) |
|
| 2 |
Daddy's Little Girls 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Black Snake Moan 2007, R) |
|
| 4 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 6 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 7 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 8 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 10 |
Gladiator 2000, R) |










