My Favorite Movies
| noveah2u's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 2 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 3 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 5 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 7 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 9 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 10 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Kill Bill: Volume 1 2003, R) |
|
| 12 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 13 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 14 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 15 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 16 |
King Kong 2005, PG-13) |
|
| 17 |
War of the Worlds 2005, PG-13) |
|
| 18 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 19 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 20 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 21 |
The Transformers - The Movie 1986, PG) |
|
| 22 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |






















